Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Online tituly

Vydavatelství CN Invest a.s. patří k největším hráčům na on-line trhu. Přinášíme široké portfolio on-line projektů, provozujeme přes 30 webů, měsíčně zasáhneme 2,4 miliony lidí a na trhu internetové reklamy jsme významným hráčem.

SEGMENT ZPRAVODAJSTVÍ

Naše zpravodajské weby navštěvují uživatelé s vysokým životním standardem a rozhodovacími pravomocemi. Bonitní cílovou skupinu, která má potřebu a zájem vědět, lze oslovit právě v tomto segmentu našich webů.

E15.cz

Jeden z nejkvalitnějších českých zpravodajských portálů, který vyrostl na základech profesionálního týmu ekonomického deníku E15. Obsahuje denní zpravodajství pro ekonomiku a byznys, on-line finanční data, ale i širokou škálu lifestylových rubrik od kultury přes moderní technologie, auto-moto až po gastronomii či cestování.

FinExpert.cz

FinExpert je internetový deník o financích v osobním životě. Nabízí denní zpravodajství, píše o událostech, nových službách a doporučuje uživatelům, jaké finanční produkty se vyplatí. Návštěvníci mohou své názory prezentovat v diskuzním fóru.

AVmania.cz

AVmania vznikla v roce 2007 a věnuje se spotřební elektronice z oblasti audia a videa. Čtenáře informuje o novinkách v segmentu televizorů, digitální televize, domácího kina, videokamer, přehrávačů, reprosoustav a v dalších oborech hi-fi. Ve fóru AVmanie se kromě diskusí objevují i uživatelské recenze, součástí webu je také galerie AV techniky.

DIGIarena.cz

DIGIarena je internetový magazín, který se od roku 2004 věnuje digitální fotografii. Publikuje novinky, podrobné testy, návody, tipy a triky pro fotografy. Uživatelé mohou své fotografie prezentovat a vzájemně hodnotit v galerii, pro diskuse na téma digitální fotografie je k dispozici diskusní fórum.

SEGMENT MUŽI

Uživatelé webů s mužskou tematikou jsou na internetu velmi aktivní. Právě zástupci tohoto segmentu přes internet nejčastěji nakupují a rádi využívají on-line služby a produkty.

Živě.cz

Živě je největší český IT magazín, vychází již od roku 1996. Denně nabízí přísun zpráv, námětů a komentářů na téma počítačů, internetu a spotřební elektroniky. Součástí webu je Connect.cz, který se věnuje IT byznysu, a Doupě.cz o počítačových hrách.

MobilMania.cz

MobilMania vychází od roku 2000 a zabývá se mobilními telefony, službami, událostmi v oblasti komunikačních technologií. Web publikuje podrobné testy, čtenáři mají k dispozici obsáhlý katalog mobilních telefonů, unikátní databázi snímků z fotomobilů a živé diskusní fórum.

AutoRevue.cz

AutoRevue je od roku 2001 internetový deník o autech a řidičích. Čtenáři na webu každý den najdou aktuality, podrobné testy a publicistické články. K dispozici mají velmi aktivní diskusní fórum a fotogalerii, do které mohou vkládat vlastní snímky automobilů.

Sportrevue.cz

SportRevue se populární formou věnuje především dvěma nejsledovanějším sportům: fotbalu a hokeji. Návštěvníci zde však najdou také informace o ostatních sportovních odvětvích.

Formenonline.cz

Nový web Formenonline.cz je jediný pánský titul na trhu, který se specializuje na fashion a design, zkrátka na stylový život moderního muže. Web Formenonline.cz je magazín pro muže, kteří si dokáží užít radostí života. Web Formenoline.cz píše o všem: o ženách, zdraví, kariéře, dětech, pití, jídle, sexu, autech, sportu, knihách, filmech… a ovšem píše originálně.

SEGMENT ŽENY

Velmi široké portfolio webů v tomto segmentu dává inzerentům možnost oslovit jakýkoli typ ženy. Zájem o kosmetiku, módu, společenské události, dětský svět, vaření, volný čas, diety či cvičení a mnoho dalších témat najdete právě u uživatelek našich webů.

Dáma.cz

Magazín Dáma.cz je jedním z nejnavštěvovanějších ženských serverů v České republice a zároveň patří mezi nejstarší
české webové magazíny vůbec (vznikl v roce 1999). Čtenářky na něm nejčastěji využívají diskusní fóra a fotogalerie. Web
je oblíbený především díky své rodinné atmosféře, kterou si mezi sebou uživatelky udržují. Přitom však není nijak uzavřený novým čtenářkám.

Ženy.cz

Ženy.cz je lifestylový internetový magazín o zdravém životním stylu. Uživatelky zde naleznou témata z oblasti zdraví, zdravé výživy, přírodní medicíny, wellness a dalších příbuzných oborů, rady, tipy, zábavu i porozumění. Čtenářky si na webu mohou zakládat vlastní deníčky-blogy a diskutovat ve fóru.

Maminka.cz

Maminka.cz je určena ženám, které chtějí otěhotnět, těhulkám, ale i maminkám s dětmi v každém věku. Web se snaží vytvořit komunitní svět, v němž ženy dostanou odbornou radu v poradnách či ze stránek časopisů Maminka a Moje psychologie. Čtenářky si mezi sebou mohou popovídat či svěřit svá trápení v diskusích, ale i třeba prodat nebo koupit věci pro své dítko v bazárku.

Recepty.cz

Na vyhledávaném webu Recepty.cz o vaření najdete více než dvacet tisíc receptů od ostatních čtenářů či rady a tipy z kulinářského prostředí pocházející z časopisu F.O.O.D. Každý recept je ohodnocen či okomentován uživateli, kteří jej už vyzkoušeli. Čtenář se tak nemusí bát, že by si špatně vybral. K tomu mu poslouží i rozšířené vyhledávání podle kategorie receptu, v názvech a ingrediencích nebo podle autora. Rovněž může vyzkoušet vařit podle menu dne, kde najde recepty doporučené redakcí.

Fitweb.cz

V prosinci 2009 byl spuštěn projekt Fitweb.cz. Je určen široké veřejnosti usilující především o hubnutí nebo udržení své váhy. Web je založen na komunitě, kde si uživatelé vytvářejí své „FIT party“ a vzájemně se ve svém cíli mohou podporovat.
Každý zaregistrovaný uživatel si zde může hlídat svůj příjem a výdej energie, porovnávat se s ostatními, a pokud vám bude
i tohle málo, je možné si dokonce pořídit FITtrenéra…

SEGMENT CESTOVÁNÍ

Portály zaměřené na kompletní informace o turistických destinacích navštěvují nejen individuální cestovatelé, ale i rodiny s dětmi. Oslovit je lze s nabídkou vztahující se ke všem záležitostem souvisejícím s cestováním. Ať už se jedná o pojištění, platební karty, ubytování, či kosmetiku, s velmi vysokou pravděpodobností dostávají informace od vás ve fázi, kdy je potřebují.

Orbion.cz

Největší cestovatelský portál Orbion.cz na českém internetu. Uživatelé zde najdou podrobné informace o destinacích, recenze hotelů, vkládají svá fotoalba a dělí se o své zkušenosti. Ať jde o dobrodruhy, či rodiny s dětmi, které se chystají na dovolenou, každý zde najde vše, co potřebuje z oblasti cestování.

Lideazeme.cz

Lideazeme.cz je zeměpisný a cestopisný web, který nabízí aktuality o cestování, tipy a zajímavosti
ze světa, cestopisy, zajímavé fotoreportáže. Služba je přehledně rozdělena po kontinentech: Evropa, Asie, Severní Amerika, Jižní Amerika, Austrálie a Oceánie. Lideazeme.cz obsahuje archiv vydání pro fanoušky cestování již od roku 2006.

DALŠÍ ON-LINE PROJEKTY

HledejCeny.cz

Web HledejCeny.cz vznikl v roce 2006 jako jeden z prvních porovnávačů zboží v České republice. Nyní patří k největším
hráčům tohoto segmentu. Na webu můžete porovnat zboží z více než 1500 on-line obchodů. Hledejceny.cz je jeden
z mála porovnávačů cen, který poskytuje filtrování zboží, nabídne nejbližší kamenný obchod nebo poskytne informaci,
jaká je cena včetně dopravy. Vy jeho použitím ušetříte peníze a čas.

Nestandardní formy inzerce na webech vydavatelství

Branding

Jedna z nejvýraznějších a nejefektivnějších forem reklamy.

VideoAd

Unikátní videoformát s vysokou kvalitou přehrávaného videa s možností umístění dalších odkazů v iframe okně pod videem (vč. měření).

Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X