Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Časopis ForMen z vydavatelství Serafico investment s.r.o. vydává jarní ForMen Fashion Bibli a střídá

Praha 1. dubna 2016 – Časopis ForMen z vydavatelství Serafico investment s.r.o. po mimořádném úspěchu loňské jarní a podzimní ForMen Fashion Bible vydává i letos na jaře Fashion Bibli moderního muže. ForMen je jediný magazín u nás, který se systematicky věnuje pánskému stylu.

V pondělí čtvrtého dubna se objeví na stáncích v pořadí již třetí vydání ForMen Fashion Bible, speciálního a rozšířeného čísla časopisu ForMen. ForMen Fashion Bible má tentokrát na obálce „stylařské bratry“ Adama a Davida Krausovy, kteří mimo jiné komentují stav oblékání obyvatel pražské Letné a jsou známi svým náruživým vztahem ke stylu. „U prodeje loňských ForMen Fashion Bible jsme zaznamenali nárůst o 30 % oproti běžnému vydání. Zareagovali jsme tak na prudce rostoucí trh pánské fashion zboží a tomu odpovídá i zájem inzerentů. V aktuální Fashion Bibli najdete téměř 70 stran inzerce,“ říká Jan Müller, šéfredaktor časopisu ForMen.

Aktuální Fashion Bible pro muže opět obsahuje velké množství praktických rad a tipů ohledně pánského stylu všech žánrů od smokingu po punk. Redakce opět spolupracovala s předními českými fotografy, jako například Lucie Robinson, Ben Renč, Ivy E. Morwen nebo známými stylisty Filipem Vaňkem či Radkou Sirkovou.

Novinkou je rovněž personální změna v redakci, která nastává od dubna. Po dvou letech střídá Jana Müllera ve funkci dosavadní redaktor a „trendolog“ časopisu ForMen Tomáš Otta, hlavní autor Fashion Bible. Tomáš Otta pracuje ve ForMenovi již od jeho založení v roce 2006. Předtím byl šéfredaktorem magazínu Zoom.

ForMen Fashion Bible má navýšený rozsah na 228 stran a cenu 99 Kč. Vydání bude doprovázet billboardová kampaň. ForMen Fashion Bibli bude možné zakoupit on-line přímo na webových stránkách: http://www.formenonline.cz/kupte-si-formen/

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X