Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Serafico investment s.r.o. oznamuje koupi části portfolia vydavatelství Mladá fronta a.s.

Praha 19. dubna 2016 – Společnost Serafico investment s.r.o. oznamuje, že dne 14. dubna uzavřela smlouvu o prodeji části portfolia vydavatelství Mladá fronta a. s. , jejímž předmětem byl prodej zahrnující zejména deník E15, společenské tituly Betynka, Bydlení Stavby Reality, Computer, Dieta, F.O.O.D., ForMen, Lidé a Země, Maminka, Mateřídouška, Moje psychologie, Moje zdraví, Sluníčko a odborné tituly Právo a Byznys, Strategie, ZEN a část webů.

Serafico investment s. r. o. je nyní společnost se širokým portfoliem printových a online titulů, které sahá od ekonomického deníku E15 přes lifestylové a ženské tituly jako jsou Maminka, Dieta, Moje psychologie či Recepty.cz až k dětským časopisům Mateřídouška a Sluníčko. Velmi výrazně je společnost zastoupena také v segmentu nových technologií, kde provozuje webové stránky Živě.cz a Mobilmania.cz.

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X