Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Deník E15 rozšiřuje tým!

Ekonomický deník E15 dál posiluje svůj tým. Od července nově nastupuje Hana Filipová (37) na pozici zástupkyně šéfredaktorky. Od června rozšířil řady E15 Arsen Lazarevič, který se specializuje na finanční a kapitálové trhy.

Hana Filipová přichází z vydavatelství Economia, kde působila jako redaktorka v týdeníku Ekonom. V minulosti pracovala jako reportérka ekonomického zpravodajství České televize či v ekonomické redakci Lidových novin. Hana vystudovala mezinárodní vztahy a ekonomickou žurnalistiku na VŠE. „Po několika letech v týdeníku se vracím k deníkářské práci a moc se na ni těším. E15 má skvělý tým a věřím, že s nimi budeme dělat noviny, které si lidi vždycky rádi a se zájmem přečtou,“ říká nová zástupkyně šéfredaktorky Hana Filipová.

018/565/4-hana_filipova.jpg

V červnu doplnil tým deníku E15 také Arsen Lazarevič (28), který v minulosti působil v Ekonomickém deníku či na serveru Měšec. Arsen má na starosti rubriku finančních a kapitálových trhů.

TZ ke stažení zde - Deník E15 rozšiřuje tým!

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X