Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

F.O.O.D. piknik 2016

V sobotu 27. 8. proběhla v Parku Ladronka již pošesté úspěšná akce časopisu F.O.O.D. – F.O.O.D. piknik.

Víkendové počasí bylo v Praze pro piknik jako stvořené, na místě byly od 10:00 připravené piknikové koše plné vybraných delikates za speciální cenu. Od 11:00 začal na velkém pódiu celodenní program v podobě kuchařských show známých českých šéfkuchařů, soutěží a na závěr hudebního vystoupení americké zpěvačky Juwany Jenkins.

Časopis F.O.O.D. slavil už deváté narozeniny a popřát mu přišlo opravdu hodně vzácných hostů. V úvodu dne si s redakcí připil zástupce starosty a radní pro kulturu MČ Praha 6 Mgr. Jan Lacina. Šéfredaktorka Jana Vašáková rozkrojila nádherný dort od firmy Delikatesky a za celou redakci převzala květinu od květinářství My Florist. F.O.O.D. piknik 2016 pak byl odstartován slavnostním přípitkem sektem Rotkäppchen.

V průběhu dne na pódiu vystoupili: Marek Raditsch, šéfkuchař restaurace Kampa park, Jan Křídlo z Chefparade, Vojtěch Václavík, šéfkuchař restaurace Hagertova Cihelna, sommelier Pavol Velič, který návštěvníkům předvedl sabráž, a dále společnosti Ryba na talíř, Meggle, Mixit a Iceland. Akci moderovala Vendula Votrubová.

Na místě bylo více jak 40 stánků s produkty kulinářů a farmářů. Marmelády s příběhem, Cheese House, Cukřenka, Konečně vývar, Petrisimo, Prosekárna, Pivovar Prachatice, Château Šafaříkova, České delikatesy, Café Alegre, Barkona Snails, České ghíčko, Yim & Piu, Sušienkovo, Mladý kokos CZ, Bánh–mi–ba, Salt‘n‘Pepa Foodtruck, Růžový Transporter, Kaiser Franz, Belgické hranolky, La Petite France Boulangerie, Sale & Pepe, Nebeské dortíčky + Vanda sirupy, Cakeland Cupcakes, Balírny Praha Holešovice, Louskáček, Zdravá paštika, Sushi Sushi, Šmakujto, Zach‘s pesto & chilli, Nos Macarons Boutique, Cidrerie Kliment, Farma Piura, Divoženka limonády, Galetka palačinkárna, Café Bike, Tuna & Co., Crème de la Crème, Tina je doma a S Julinkou v kuchyni.

Generálním partnerem F.O.O.D. pikniku 2016 byla společnost MAKRO s produkty Sommelier Select. Hlavní partneři – F.O.O.D. story, Kubík, Relax, Ryba na talíř, Rotkäppchen, Meggle, Schneider a Iceland. Partneři – Costa Coffee, Mixit, Ondrášovka, Zepter, ZPMV ČR, pivovar Svijany, Auto Freiberg, škola vaření Chefparade, Johnny Servis, Radio Spin, časopisy Mateřídouška, Sluníčko a nesmí chybět časopis F.O.O.D.

Akce se již tradičně konala pod záštitou starosty MČ Prahy 6 Ondřeje Koláře a také pod záštitou Ministra zemědělství ČR Ing. Mariana Jurečky.

TZ ke stažení ZDE: 31082016_TZ_FOOD_piknik

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X