Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Velké růžové číslo časopisu Moje psychologie podpoří boj proti rakovině prsu

Časopis Moje psychologie již počtvrté připravil Velké růžové číslo. Speciální říjnové vydání vychází právě dnes a podpoří celosvětový boj proti rakovině prsu. Do charitativního projektu se zapojilo mnoho partnerů a pomoci mohou i samotní čtenáři. Vydavatelství CN Invest a.s. zase přispěje tím, že věnuje 10 % inzertních příjmů z říjnového čísla na podporu Sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu Mamma HELP.

Čtenářky se do projektu mohou zapojit koupí časopisu Moje psychologie – 1 Kč z každého prodaného výtisku bude věnována sdružení Mamma Help. Více informací o akci naleznou čtenářky přímo v růžovém čísle časopisu Moje psychologie, které vychází 26. září.

„Rakovina prsu není jen život ohrožující nemoc, je to také velký zásah pro psychiku pacientky i celé její rodiny. Pro toto číslo Mojí psychologie jsme vyzpovídali celou řadu bývalých pacientek a ptali jsme se jich, jak nemoc změnila jejich život, jak znovu hledají svůj pocit ženskosti, co jim vrací schopnost radovat se z každého dne a jak jim pomohli jejich blízcí,” říká šéfredaktorka Mojí psychologie Barbora Šťastná. „V říjnovém čísle však najdete i celou řadu dalších témat. Kromě velkého rozhovoru s hvězdou říjnové obálky Ivanou Chýlkovou například inspirativní článek o hledání štěstí nebo rozhovor s dirigentem Pietarim Inkinenem.”

V minulých třech letech bylo ze všech aktivit celkem vybráno a sdružení předáno 373 tisíc korun. V roce 2015 činil podíl od inzerentů 170 702 Kč. Letos je částka 190 000 Kč doposud nejvyšší, a to je v ní započítáno pouze 10 % z inzertních příjmů. Příjmy z prodeje budou známy až na konci listopadu, kdy je také zveřejníme.
Projekt Velké růžové číslo časopisu Moje psychologie doplňuje kampaň POŠLI PUSU DÁL. Tato kampaň si klade za cíl zapojit do celosvětového boje proti rakovině prsu a do podpory nemocných žen co nejvíce lidí. Nejen čtenáři časopisu Moje psychologie mohou pomoci šířit povědomí o této nemoci a důležitosti preventivního vyšetření. Postup je snadný: Namalujte si rty narůžovo, vyfoťte se a svoji fotku se vzkazem sdílejte na instagramu a facebooku pod hashtagem #poslipusudal. Předáte tak naději a lásku lidem, kteří to potřebují. Nejlepší tři fotky navíc oceníme růžovým balíčkem od značky REVLON.

Velké růžové číslo časopisu Moje psychologie také realizuje 3. října ve spolupráci s divadlem Studio DVA charitativní divadelní představení ČTYŘI SESTRY s Ivanou Chýlkovou v jedné z hlavních rolí.

311/649/4-psycho_cz_10_2016.jpg

TZ ke stažení ZDE. 26092016_TZ_Růžové_číslo_Moje_psychologie

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X