Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Deník E15 představuje nový brand E15 meetings & business

Se začátkem podzimu startuje deník E15 projekt pravidelných eventů a konferencí s významnými hosty pod značkou E15 meetings & business.

E15 v září zahájí pořádání pravidelných akcí nejen pro lidi z byznysu. Pod novým brandem E15 meetings & business se 27. září jako první uskuteční Snídaně s premiérem Bohuslavem Sobotkou, kde budou s předsedou vlády debatovat o aktuálních problémech hosté z byznysu, ekonomiky a politiky. Čtenáři E15 mohou sledovat videopřenos v reálném čase na webu E15.cz. Snídaně s premiérem začíná zítra v 9:30. Následovat bude konference „Co s prachama“, která se uskuteční 6. října. Více informací získáte na www.cosprachama.cz . Na konci listopadu, přesně 29., proběhne další z řady konferencí s podtitulem „Až na vrchol“, vstupenky a program na www.aznavrchol.cz . Pod značkou E15 meetings & business se připravuje pro rok 2017 řada dalších byznysových konferencí, kulatých stolů i společenských akcí.

356/649/4-e15_meetings_logo.jpg

TZ ke stažení ZDE. 26092016_TZ_E15_meetings

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X