Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

E15.cz v nové podobě

Portál E15.cz prošel redesignem, který zvýšil uživatelský komfort a přehlednost. Přibyla nová rubrika Praha.

Zpravodajský portál E15.cz prochází zásadní technologickou změnou. „Zanalyzovali jsme chování uživatelů a navrhli web tak, aby byl pro čtenáře čas strávený na stránce co nejpříjemnější. Načítání textů i galerií je rychlejší, grafika čistší a jednodušší,“ říká ředitel online Matěj Hušek.

Po obsahové stránce rozšiřujeme počet rozhovorů s předními postavami českého byznysu a komentářů od renomovaných autorů. Přibude i počet zpráv z oblasti vědy, techniky, informačních technologií a také ze sportu. Nová podoba portálu E15.cz také reflektuje tipy a přání uživatelů, kteří měli možnost okomentovat původní i novou verzi stránky. Na základě jejich připomínek došlo k dalším dílčím změnám, které zajistí komfortní práci s webem. Technologickou změnou prochází i mobilní verze E15 a aplikace pro mobily.

Deník E15 i jeho redesignovaný portál E15.cz obohatila rubrika Praha, kde se budeme podrobně věnovat byznysu v metropoli. „Na pražské zprávy se sice soustředí i v jiných médiích, my ale máme nejsilnější autory na to, věnovat se metropolitnímu zpravodajství z byznysového úhlu,“ říká šéfredaktorka deníku E15 Tereza Zavadilová.

577/649/4-e15_cz.png

TZ ke stažení ZDE. 27092016_TZ_e15.cz_redesign

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X