Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Vychází ForMen Fashion Bible pro muže

Časopis ForMen přichází se svým již tradičním módním speciálem Fashion Bible pro muže. Největší manuál pánského stylu u nás je právě v prodeji.

Rozšířené vydání na sezonu podzim/zima 2016/17 obsahuje 228 stran exkluzivních fotek, nápadů a návodů, jak se oblékat od respektovaných lidí z oboru. „Tentokrát jsme se zaměřili na dvě hlavní témata, a to na nakupování podle ceny a na britské popkulturní fenomény,“ říká šéfredaktor ForMen Tomáš Otta. „Už za málo peněz můžeme udělat hodně muziky a právě v tom spočívá velká část našeho návodného speciálu.“

Originální fotografické tipy doplňují svými radami přední čeští i zahraniční odborníci. „Za více peněz můžete samozřejmě zahrát o dost víc, ale pozor – vlastní styl si za peníze koupit nelze,“ dodává Otta.

Británie je domovem stylu a podzimní Fashion Bible časopisu ForMen se zaměřuje na zásadní ostrovní značky, které prosluly zejména nadčasovým designem, a oblečením do nepříznivého počasí. Mimo to čtenář narazí i na obsáhlý průřez zajímavými britskými fenomény, které se navždy zapsaly do dějin showbyznysu, obchodu či sportu.

Na obálku Fashion Bible nafotila Jiřího Bartošku uznávaná fotografka Lucie Robinson. Pro cover story s ním použila originální původní techniku kolodiového procesu.

Speciál se rovněž věnuje rozboru outdoorového oblečení. Outdoor není jenom o červenobíločerné péřovce a kostkovaných kalhotách do přírody, ale i o pěkných, kvalitních a funkčních oděvech do města.

Exkluzivní fashion stories uvnitř Fashion Bible nafotili David Turecký, Matěj Třešňák, Alexander Dobrovodský a Iwy E. Morwen. O pánské etiketě promlouvá „arbiter elegantiae“ Daniel Šmíd. Nad oblečením našich politiků se humorně zamýšlí Petr Holec.

578/649/4-fm_1016_covercmyk.jpg

TZ ke stažení ZDE. ForMen Fashion Bible

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X