Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Speciál časopisu Dieta – PLOCHÉ BŘICHO – právě v prodeji!

Od dnešního dne je na stáncích k dostání volně prodejný speciál měsíčníku Dieta s názvem PLOCHÉ BŘICHO. Speciál je kompletním průvodcem při tvarování postavy, poradí jak cvičit i co jíst.

Ve speciálu Ploché břicho najdete kompletní návod na zdravé stravování: příklad jídelníčku na měsíc, recepty na snídaně, obědy i večeře, tipy na svačiny. Jednoduchý, ale účinný cvičební plán na 4 týdny, kde se naučíte ty nejlepší cviky na břicho. Díky nim se můžete už za měsíc zbavit v pase několika centimetrů. A své tipy přidají také ti nejlepší trenéři u nás.

„Je to partie, která trápí snad každou ženu. Jedna se chce zbavit bříška po porodu, druhá chce dobře vypadat v plavkách a třetí by ráda oblékla své oblíbené džíny. Proto jsme se v Dietě rozhodli přijít s kompletním plánem, jak mít vysněné ploché břicho,“ říká šéfredaktorka Diety Petra Lamschová.

To vše je doplněno o kardio tréninky, které jsou zvláště při hubnoucím procesu a spalování velmi účinné. Speciál nabídne také nové a v mnohém převratné pohledy na zdravý životní styl a aktuální trendy ve cvičení. Prozradí, že i spánek hraje při hubnutí velkou roli. „Ploché břicho vychází v praktickém formátu, který se vejde do kabelky a můžete jej mít stále při ruce,“ dodává ke speciálu šéfredaktorka Diety.

K dostání v běžné prodejní síti a přes SMS za cenu 99 Kč.

744/666/4-belly_cover.jpg

Dieta Ploché břicho

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X