Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Jan Cizner je zástupcem šéfredaktorky v deníku E15

Ekonomický deník E15 dál posiluje svůj tým. V průběhu února nově do redakce nastupuje Jan Cizner (47) na pozici zástupce šéfredaktorky s odpovědností za webové a videoprojekty.

Zkušený ekonomický novinář Jan Cizner přichází ze zpravodajského webu Seznam Zprávy z pozice zástupce šéfredaktora zodpovědného za videočást. Předtím působil osm let v České televizi, nejprve jako editor ekonomické redakce, poté jako její vedoucí. Jako editor i redaktor pracoval i v denících MF DNES a Hospodářské noviny. Jan vystudoval podnikovou ekonomiku na VŠE v Praze. „Po zkušenostech v České televizi a v Seznamu se vracím k deníkové práci. V E15 se ale budu věnovat i on-line a videozpravodajství,” říká nový zástupce šéfredaktorky Jan Cizner. Cizner na pozici zástupce šéfredaktorky nahrazuje Stanislava Šulce, který odešel do Vltava Labe Media. Deník E15 má celkem tři zástupce, Martin Čaban z této pozice řídí politické zpravodajství a komentáře, Hana Filipová ekonomické zpravodajství a publicistiku.

840/672/4-jan_cizner_e15.jpg

Jan Cizner je zástupcem šéfredaktorky v deníku E15

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X