Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Deník E15 vydává další exkluzivní magazín E15 Premium – Jak se staví nová Praha

Dnes vychází další číslo prestižního magazínu E15 Premium s názvem Jak se staví nová Praha. Hlavním tématem čísla je nová výstavba v metropoli a budoucnost Prahy.

Čtenáři v něm najdou unikátní žebříčky největších pražských developerů v rezidenční, kancelářské či obchodní oblasti. Zájemci o investice do realit může pomoci i podrobná mapa cen bytů v jednotlivých čtvrtích. Magazín mimo jiné přináší přehled pražských rozvojových území včetně toho, kdo, kdy a zda vůbec na nich hodlá stavět. Vše brzdí nejen stavební uzávěry, ale i schvalovací procesy, které v Česku patří k nejdelším na světě. Odborníci diskutovali o tom, jaké projekty Praze chybí, aby byla skutečnou moderní metropolí, kterou může dál proměnit výstavba metra D.

„Redaktoři E15 rovněž zmapovali, kteří z miliardářů, jejichž byznys se opírá o naprosto odlišné obory, investují do realit a jaké nemovitosti jim patří. Včetně toho, kdo z nich nejvíce ovlivní, jak bude město vypadat,“ říká šéfredaktorka E15 Tereza Zavadilová.

Exkluzivní žebříčky a analytické materiály doprovází rozhovory se zajímavými lidmi, například se spolumajitelem developerské společnosti Finep Michalem Kociánem či dvojrozhovor s architekty Davidem Vávrou a Ladislavem Lábusem. Magazín přináší také inspiraci ze zahraniční a zaměřuje se na otázku, jak technologie proměňují urbanismus.

Deník E15 u příležitosti vydání magazínu zároveň pořádá 26. dubna diskusní snídani v hotelu Four Seasons, kde bude o problematice výstavby v metropoli diskutovat primátorka Adriana Krnáčová s předními pražskými developery a architekty.

Dvouměsíčník E15 Premium vydává redakce deníku E15. Filozofií konceptu E15 Premium je být platformou pro utváření odborné diskuse o tématech, která jsou aktuálně klíčová pro byznysová odvětví. Každé číslo se do hloubky zaměří na jeden byznysový segment. První číslo s podtitulem Fintech revoluce se věnovalo inovacím ve finanční sféře.

Časopis bude k dostání na stáncích distributorů Relay a Geco, dále přes SMS prodej na webových stránkách www.e15.cz

24042017_TZ_E15 Premium

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X