Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Květnové eko číslo časopisu MOJE PSYCHOLOGIE právě v prodeji

Od dnešního dne je k dostání květnové číslo Mojí psychologie – které je již na první pohled jiné! Eko číslo se pyšní obsahem zaměřeným na ekologii, udržitelný rozvoj a život v harmonii s přírodou. Eko papír, na kterém je květnové číslo vytištěné, na stánku nelze přehlédnout.

Jak nabrat energii z přírody, když žijete ve městě? V květnové Mojí psychologii k tomu najdete spoustu inspirace. Nemusíte se odstěhovat na farmu ani každý víkend utíkat z města na chalupu. Máme pro vás tipy, jak žít s přírodou každý den už ode dneška. Naučte se řeč květin, vydejte se do práce pěšky, inspirujte se, jak nakupovat na farmářském trhu jako profík.

„Ekologický životní styl pro nás není jen něčím, co bychom měli dělat pro dobro planety. Není to jen úkol. V květnovém eko vydání Mojí psychologie chceme čtenářům ukázat, že žít ekologicky, šetrně a v souladu s přírodou znamená také žít šťastnější, plnější život v souladu se sebou samými. Že chovat se ohleduplně k přírodě je způsob, jak si život víc vychutnat,“ říká šéfredaktorka Barbora Šťastná. „Eko číslo Mojí psychologie vychází na recyklovaném papíře. Chtěli jsme, aby už samotné listování naším časopisem přineslo čtenářům trochu jiný zážitek,“ dodává šéfredaktorka.

„Zdravý životní styl je pro mě ten, který mi přináší radost,“ říká v rozhovoru Linda Rybová, hvězda naší květnové obálky. Povídali jsme si s ní nejen o městském i venkovském životě, ale i o tom, že zdravý život by se nikdy neměl stát dogmatem.

V květnové Mojí psychologii toho ale najdete ještě mnohem víc. Třeba tipy na jídelníček, který zlepší váš sexuální život, anebo článek o tom, proč tolik stojíme zejména o ty muže, kteří nás nechtějí. Navíc je pro vás připravený dárek od Yves Rocher, který osvěží a rozzáří vaši pleť.

24042017_TZ_Moje Psychologie EKO

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X