Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

The Student Times získaly Novinářskou cenu za rozhovor s Babišem

Rozhovor z dílny studentských novin The Student Times s ministrem financí Andrejem Babišem po mimořádném čtenářském ohlasu získal i odborné ocenění. Za nejlepší české interview minulého roku ho označila porota soutěže Novinářská cena.

Včera večer proběhlo v pražské Galerii Lucerna slavnostní vyhlášení Novinářské ceny za rok 2016, kterou pořádá Nadace Open Society Fund Praha. V kategorii Nejlepší psaný rozhovor se vítězi stali Kirill Ščeblykin a Filip Zajíček. Porotu zaujal jejich rozhovor s Andrejem Babišem, který vyšel v rámci projektu The Student Times. The Student Times je projekt studentských webových novin, publikovaný na serveru deníku E15, který provozuje mediální dům CN Invest.

„Jedná se o silný rozhovor s mocným mužem, který evidentně podcenil protihráče. Novináři v rozhovoru ukázali bystrost v reakci na dotazovaného a nechali ho projevit se se vším všudy,“ uvedla porota na stránkách soutěže. Tazatelé tak měli odhalit aroganci mocného politika, který se sám v rozhovoru diskreditoval. „Rozhovor přesně vystihuje momenty mezi tazateli a dotazovaným a odkrývá pravou tvář výrazné osoby české politické scény,“ dodává porota.

„Naši nominaci jsme nečekali. Z ceny máme velkou radost. Je to skvělý úspěch pro redakci The Student Times a také impuls pro další práci,“ komentuje vítězství Kirill Ščeblykin.

Odkaz na vítězný rozhovor: http://student.e15.cz/q-a/andrej-babis-koupim-si-co-budu-chtit-to-neni-vas-problem-1324632

04052017_TZ_E15_TST_Novinářská cena

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X