Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Časopis Maminka zvítězil v kategorii Ženský svět v rámci soutěže Časopis roku

Na včerejším slavnostním vyhlášení soutěže Časopis roku 2016 v pražském klubu SaSaZu, kterou již po 13. pořádala Unie vydavatelů, se umístilo hned několik titulů Czech News Center a CN Invest.

Vítězství v kategorii Děti a mládež obhájil časopis ABC, ocenění si na podiu převzal šéfredaktor Zdeněk Ležák, který vítězství okomentoval slovy: „Vysokou kvalitu Ábíčka v posledních letech spontánně oceňují dětští čtenáři, jejich rodiče i pedagogové. Jsem rád, že ji takto vnímají i odborníci z Unie vydavatelů a stejně jako v loňském roce nás i tentokrát ocenili titulem Časopis roku 2016 - Vítěz kategorie Děti a mládež.“

Vítězem kategorie Ženský svět se stal oblíbený měsíčník Maminka. Cenu si v pražském klubu SaSaZu převzala šéfredaktorka Alice Rossi,: „Ocenění bylo pro nás hlavně utvrzením toho, že dělat časopis s láskou, v tomto případě navíc doslova „mateřskou“, se vyplatí. Budeme dále se stejnou láskou pracovat nejen na časopisu, ale i na speciálech, které vydáváme, a na brandu samotném, abychom si zasloužili ocenění i v příštím roce. Nejen od Unie vydavatelů, ale i od našich čtenářů.“

Mezi dalšími tituly, které zaujaly odbornou porotu 13. ročníku soutěže, se na druhém místě v kategorii Svět a společnost umístil týdeník Reflex.

Na druhém místě se v kategorii Sport a hobby umístil časopis Lidé a země, třetí příčku stejné kategorie obsadil Sport GÓÓÓL.

V segmentu Děti a mládež obsadila druhé místo Mateřídouška a na třetí příčce se umístilo oblíbené Sluníčko.

V kategorii Populární věda a technika se na třetím místě umístil časopis Computer a mezi časopisy o Životním stylu se na stejné příčce umístila Moje psychologie.

Všem časopisům gratulujeme a čtenářům děkujeme za podporu, kterou jim věnovali v rámci nově vyhlášené kategorie Cena čtenářů.

05052017_TZ_ABC_Maminka__Časopis roku

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X