Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Nové číslo exkluzivního magazínu E15 Premium – Osobnosti

Dnes vychází další číslo speciálního, tentokrát letního magazínu E15 Premium s podtitulem Osobnosti. Čtenáři v magazínu najdou celkem 19 rozhovorů s nejinspirativnějšími osobnostmi českého a zahraničního byznysu, politiky i uměleckého světa.

Devatenáct zpovídaných osobností, například vnučka Jana Antonína Bati Dolores, spoluzakladatel podnikatelského impéria Arca Capital Peter Krištofovič, internetový byznysmen Jan Řežáb a jiní, hovoří o svých zkušenostech i plánech. Jde o byznysmeny, majitele firem, manažery, kteří svůj podnik či kariéru vybudovali od nuly. Je za nimi silný příběh, obrovské know-how a životní zkušenosti.

O životě a budoucnosti mluví ale také vizionář, futurolog, herec, duchovní anebo dědicové obrovských majetků v Česku i ve světě. Jsou inspirací pro každého, kdo míří k úspěchu.

„Často slýchám, že máme v E15 spoustu skvělých rozhovorů. I tyto ohlasy byly jedním z důvodů, proč jsme se pro vydání speciálu rozhodli,“ říká Hana Filipová, zástupkyně šéfredaktorky deníku E15 a vedoucí projektu E15 Premium Osobnosti. „Proto přinášíme čtenářům magazín plný rozhovorů s inspirativními lidmi z byznysu i uměleckého světa, anebo vizionáři,“ dodává. Magazín je k dostání na stáncích distributorů Relay a Geco, dále přes SMS prodej na webových stránkách www.e15.cz

26062017_TZ_E15 Premium_Osobnosti

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X