Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

F.O.O.D. piknik 2017 – v neděli 3. září v Praze, v sobotu 9. září v Olomouci!

Sedmý ročník pohodové letní akce časopisu F.O.O.D. pro milovníky dobrého jídla a zážitků se blíží a přináší novinku! Letos vám chce být F.O.O.D. ještě blíž a tak se rozrůstá i do Olomouce. V Praze se s ním a jeho hosty potkáte opět v parku Ladronka a to v neděli 3. září. Do Olomouce přijede o týden později v sobotu 9. září, těšit se na něj můžete v krásném prostoru Korunní pevnůstky. Oba pikniky budou zároveň oslavou desátého výročí F.O.O.D.u.

„Deset let je pro časopis velká událost, proto zveme všechny čtenáře na F.O.O.D. piknik. Kde jinde než s dekou, skvělým jídlem, pitím a společností oslavit narozeniny? Těšíme se s celou redakcí v neděli 3. 9. na pražské Ladronce a v sobotu 9. 9. v Olomouci,“ komentuje jubileum šéfredaktorka časopisu F.O.O.D. Jana Vašáková.

Na obou místech budou k dispozici piknikové koše plné skvělého jídla od partnerů za zvýhodněnou cenu. Pro Prahu máme připraveno 600 košů a v Olomouci 300 košů. Kromě stánků našich partnerů se můžete těšit na farmářské trhy. Také letos pečlivě vybíráme mezi restauracemi, minipivovary, farmáři a foodblogery, kteří se akce zúčastní.

Čeká vás již tradičně velké pódium s programem, kde vystoupí redakce časopisu F.O.O.D. a známé osobnosti nejen z oboru kulinářství. V Praze zazpívá Ondřej Ruml, v Olomouci vystoupí O5ARADEČEK. O čaji promluví čajový specialista Jiří Boháč. Z food scény se můžete těšit na Jiřího Hilgarta – finalistu soutěže MasterChef, Martina Škodu – autora úspěšných kuchařek. Na F.O.O.D. pikniku se objeví i zahraniční hosté – např. Gianfranco „Frankie“ Coizza z Gourmet Academy.

Celé odpoledne bude ve znamení hudby a odpočinku na piknikové dece. Myslíme i na rodiny s dětmi. Opět budeme mít velké dětské zóny, kde se ti nejmenší budou moci zabavit a pohrát si. A můžete si i zasoutěžit v Soutěži o nejlepší koláč – přineste nám na F.O.O.D. piknik 3. 9. ochutnat svůj koláč a zapojte se tak do boje o hodnotné ceny.

Vstup na F.O.O.D. piknik je ZDARMA.

Všechny potřebné informace naleznete na www.foodpiknik.cz. Sledujte náš Instagram @casopis_food.

30082017_TZ_F.O.O.D.piknik2017

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X