Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

DENÍK E15 VYDÁVÁ DALŠÍ EXKLUZIVNÍ MAGAZÍN E15 PREMIUM – SÁMOŠKA 4.0

Sámoška 4.0 to je název letošního čtvrtého čísla magazínu E15 Premium, které vychází právě dnes. Čtenáři se v něm dovědí vše o nejnovějších trendech v maloobchodním prodeji.

Magazín zkoumá, jak se rodí trendy, na nichž lze vydělat peníze, sleduje postupné prorůstání e-shopů a kamenných obchodů i přerod obchodních center na chrámy gastronomie a nových zážitků. Mapuje také tuzemský trh obchodních řetězců a připomíná světové hráče, kteří z českého trhu odešli s nepořízenou. Nechybějí ani žebříčky tuzemských obchodníků s nejvyššími tržbami, ať už zahraničních nebo těch, které ovládá český kapitál.
Velkou pozornost věnuje magazín nejnovějším trendům v marketingu, který už nevystačí s osvědčenými obchodními triky a stále více se stěhuje na internet a sociální sítě a opírá se o nejnovější technologické inovace.
U příležitosti vydání magazínu pořádá deník E15 21. září diskuzní snídani v hotelu Four Seasons, kde budou o nových trendech v retailu debatovat přední osobnosti z odvětví. Dvouměsíčník E15 Premium vydává redakce deníku E15. Každé číslo se do hloubky zaměřuje na jeden aktuální byznysový segment a utváří tak platformu pro odborné diskuze o klíčových tématech. První číslo – Fintech revoluce – se věnovalo inovacím ve finanční sféře, následoval realitní magazín Jak se staví nová Praha a jako třetí v pořadí vyšla Energie Česka, číslo věnované změnám, kterými energetický byznys v posledních letech prochází.
Časopis bude k dostání na stáncích distributorů Relay a Geco, dále přes SMS prodej na webových stránkách www.e15.cz

18092017_TZ_E15Premium_Sámoška

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X