Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Říjnové číslo časopisu Moje psychologie opět pomáhá

Již popáté vychází říjnové číslo časopisu Moje psychologie celé v růžové. Na stáncích se objeví právě dnes a i letos bude Velké růžové číslo pomáhat pacientkám s rakovinou prsu a jejich rodinám. Do pomoci se mohou zapojit také jeho čtenáři.

Říjnové číslo Mojí psychologie je se svými 222 stranami největším vydáním celého roku a je doslova nabité příběhy, emocemi a texty, které nabízejí hlubší pohled na náš každodenní život. Letos, už popáté, věnuje pozornost tématu rakoviny prsu a podporuje sdružení Mamma HELP, které pomáhá pacientkám i jejich rodinám. Mamma HELP obdrží korunu z každého prodaného výtisku říjnové Mojí psychologie a 10 % z výtěžku inzerce v tomto čísle.

„Jen s tím jsme se ale nespokojili. Sedmi pacientkám jsme se rozhodli udělat radost osobním dárkem. Sešli jsme se s nimi a vyslechli jejich příběhy o tom, jak nemoc změnila jejich život a jak se jim pod jejím vlivem změnil žebříček hodnot. Řada z nich zjistila, že teprve po nemoci se naučily udělat si čas samy pro sebe nebo vnímat každodenní radosti,“ dodává šéfredaktorka časopisu Moje psychologie Barbora Štastná.

Hvězdou říjnové obálky je zpěvačka Lucie Bílá, která promluvila mimo jiné o tom, jak ventiluje přetlak svých emocí a jak osaměle se někdy cítí i na vrcholu kariéry. V minulých čtyřech letech bylo ze všech aktivit celkem vybráno a sdružení předáno více než půl milionu korun. Letos je podíl od inzerentů 140 000 Kč, a to je v něm započítáno pouze 10 % z inzertních příjmů. Příjmy z prodeje budou známy na konci listopadu.

Velké růžové číslo časopisu Moje psychologie také realizuje 26. října ve spolupráci s divadlem Studio DVA divadelní představení Líbánky na Jadranu.

27092017_TZ_Velké růžové číslo_Moje Psychologie

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X