Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Největší vydání časopisu Maminka se slevami na Nákupy s Maminkou právě vychází

Již po osmé vychází megačíslo časopisu Maminka se slevovými kupony na akci Nákupy s Maminkou, které proběhnou od 9. do 12. listopadu.

Největší vydání roku má 308 stran, uvnitř čtenář najde na 90 slevových kuponů, spoustu článků nabitých informacemi a hlavně 5 VIP maminek na titulní straně. „Chtěli jsme ukázat krásu mateřství, mateřskou sílu, mateřskou pospolitost,“ říká šéfredaktorka Alice Rossi. Titulní stranu tak zdobí Jana Bernášková, Emma Smetana, Vlastina Svátková, Marika Šoposká a Veronika Hejlíková se svými dětmi.

Listopadové vydání Maminky není výjimečné pouze svým rozsahem, ale i 90 slevovými kupony k akci Nákupy s Maminkou. Slevy je možné uplatnit v kamenných obchodech i v eshopech. A protože víme, že nákupy nejsou vždy tou pravou zábavou pro děti, připravili jsme překvapení i pro ně. Do Nákupů s Maminkou se letos zapojilo i oblíbené hračkářství v centru Prahy Hamley´s. 11. listopadu tu najdete lounge časopisu Maminka, ve kterém vaše ratolesti čeká bohatý doprovodný program, tvůrčí dílničky, klaun Ferda a navíc1000 nejrychlejších maminek, které přinesou účtenky z obchodů zapojených do akce Nákupy s Maminkou v celkové hodnotě 2000 Kč, čeká hodnotný dárek! K tomuto speciálnímu vydání je zajištěna rozsáhlá marketingová podpora ve formě sponzoringu na TV, v rámci bilboardové kampaně na vybraných místech po celé ČR, rozhlasové kampaně ve skupině LAGARDERE a MMS, přednostní vystavení v síti GECO a zároveň print a on-line podpora.

Podrobné informace najdete na www.nakupysmaminkou.cz.

20102017_TZ_Nákupy s Maminkou

zpět na výpis
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X