Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Společenské tituly

Všechny lifestylové časopisy vydavatelství CN Invest a.s. jsou původní a některé z nich ovlivnily dokonce několik generací čtenářů. Platí to třeba pro SLUNÍČKO a MATEŘÍDOUŠKU, které už pár desítek let patří k tomu nejlepšímu z dětské časopisecké produkce. V našem portfoliu dále najdete nejúspěšnější časopisy pro ženy, které mají nebo plánují děti – MAMINKA a BETYNKA. Časopis DIETA s podtitulem Váš nejlepší osobní trenér radí svým čtenářkám se vším kolem zdravého životního stylu. Luxusní MOJE PSYCHOLOGIE zase nabízí hlubší pohled na vztahy, kariéru, lásku, výchovu dětí i na sebe sama.

zobrazit více

Online tituly

Vydavatelství CN Invest a.s. patří k největším hráčům na on-line trhu. Provozuje přes 30 webů, které měsíčně zasahují 2,4 miliony lidí, a je významným hráčem na trhu internetové reklamy.

zobrazit více

Ekonomické tituly

V portfoliu mediálního domu CNI zastávají ekonomické tituly významné místo. Zpravodajský deník E15 patří již od roku 2007 mezi nejrespektovanější názorová média v České republice. Společně s webem E15.cz je komplexním zdrojem zpráv z domácí a světové ekonomiky, politiky, byznysu a financí. Deník E15 je distribuován bezplatně do stojanů a od podzimu 2010 je i ve volném prodeji na dalších vybraných obchodních místech. Deník E15 doplňuje na reality zaměřený titul Real-immo a také exkluzivní dvouměsíčník E15 Premium, který se na svých stránkách vždy do hloubky zaměřuje na jeden byznysový segment. Magazín doprovází diskusní a společenská setkání pro stakeholdery daného odvětví pod stejnou značkou - E15 Premium.

zobrazit více

Mobilní aplikace

569/510/4-mobilni_tituly.png
Mobilní aplikace (tituly) pro iPhone a iPad zařízení.
zobrazit více

Elektronické tituly

568/510/4-elektronicke_tituly.png
Vydavatelství CN Invest a.s. vedle klasické distribuce nabízí také elektronickou distribuci: časopisy ve formátu PDF pro předplatitele, prodej výhradně elektronického předplatného a speciální vydání časopisů pro tablet Apple iPad a čtečku Amazon Kindle.
zobrazit více
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X