E15.cz

  • Na původním čistě ekonomickém základě vyrostl jeden z nejkvalitnějších zpravodajských portálů, který se posunul od čistě ekonomického webu ke zpravodajství s kompletním servisem.
  • Vyvážené a přehledné zpravodajství na internetu. Našimi čtenáři jsou lidé, kteří mají zájmem o dění kolem sebe, chtějí znát souvislosti a mít přehled. Nabízíme mnohem víc, než jen kvalitní domácí a zahraniční zpravodajství. Stále se intenzivně věnujeme financím, ekonomice a politice, nově se zabýváme médii, marketingem a osobními financemi. Větší prostor dostala také oddychová část, která přináší novinky ze světa digitální a audio-video techniky.
  • Nový web E15 v sobě zahrnuje pět našich webů současně: E15.cz, AVmania.cz, Digiarena.cz, FinExpert.cz a Strategie.cz. Všechny weby nyní mají unifikované menu a loga doplněná o malé logo E15, které definuje příslušnost těchto webů pod značku E15 a usnadňuje návštěvníkům přechod mezi jednotlivými weby.
  • Zpravodajstký deník E15 se nově stal multiplatformním médiem. Web je nyní podpořen aplikací v zařízení iPhone a iPad. Zpravodajství lze také nyní odebírat pomocí Kindle čtečky.
Obálka E15.cz
 
 
 
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X