Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Elektronické tituly

Vydavatelství CN Invest a.s. nabízí vedle klasické distribuce časopisů v prodejní síti a prostřednictvím běžného předplatného také elektronickou verzi distribuce. Časopisy Computer, ForMen, Lidé a Země, Strategie a Maminka jsou k dispozici ve formátu PDF. Pro běžné předplatitele je celý archiv těchto PDF vydání zdarma. Vedle toho je možné zakoupit elektronické předplatné, kdy předplatitel nedostává domů žádné časopisy, ale má 12 měsíců přístup do archivu, kde si všechna vydání může stahovat. Podívejte se, jak vypadá Archiv časopisů a vyzkoušejte ukázková čísla v PDF zdarma.

Úplně samostatným projektem jsou časopisy připravené pro Apple iPad: jedná se o Computer, ForMen, F.O.O.D., Lidé a Země, Sluníčko a měsíčník Strategie. Tyto časopisy jsou připravovány ve speciálním multimediálním a interaktivním formátu a lze je jednotlivě kupovat přímo prostřednictvím obchodu App Store.

Pro čtečku časopisů Amazon Kindle vydává CN Invest a.s. články z webu E15.cz.

Samostatnou kapitolou je deník E15, který je elektronicky distribuován pro iPhone, iPad, Kindle i Windows Phone 8.

Obálka Elektronické tituly
 
 
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X