Časopisy v PDF

Všichni předplatitelé a také elektroničtí předplatitelé (více) mají už několik dní před vydáním časopisu možnost stáhnout si jej ve formátu PDF. Všechna aktuální čísla a také starší čísla jsou uložena v Archivu časopisů. V Archivu časopisů jsou momentálně Computer, ForMen, Lidé a Země, Strategie a Maminka. Ve všech případech jsou k dispozici čísla z roku 2011, některé tituly jdou dále do historie (například Computer až do roku 1997).

Každý předplatitel získá svůj unikátní kód, kterým aktivuje funkce Archivu. Díky tomu pak může jednotlivá PDF stahovat. Každé PDF je označeno číslem a jménem předplatitele, a to jak na viditelných, tak skrytých místech. Díky tomu může vydavatel okamžitě ukončit předplatné tomu předplatiteli, který nasdílí své PDF veřejně na internetu, a požadovat po něm náhradu škody.

V Archivu časopisů je i pro nepředplatitele možné procházet jednotlivá vydání a dokonce jimi listovat – náhledy stran jsou ale záměrně tak malé, že nelze články číst. Pro každý časopis je však zdarma k dispozici i ukázkové číslo.

Podívejte se, jak vypadá Archiv časopisů a vyzkoušejte ukázková čísla v PDF zdarma.

Časopisy ve formátu PDF jsou optimalizovány tak, aby soubor byl pokud možno co nejmenší a univerzálně prohližitelný na různých zařízeních. Číst tak je možné časopisy nejen na běžných počítačích, ale i na dalších mobilních zařízeních podporujících formát PDF, jako jsou různé tablety, čtečky a chytré mobilní telefony. Tisk časopisů ve formátu PDF je zakázán.

Pro časopis Computer je připravována také speciální černobílá a ještě více optimalizovaná verze vhodná právě pro černobílé čtečky, například Amazon Kindle. Další časopisy pro Amazon Kindle.

 
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X