Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Adopce

Předplaťte si Lidé a Země s adopcí a Vašich 200,-Kč, o které je toto předplatné navýšeno, pomůže změnit něčí budoucnost.

Touto částkou přispějete společně s ostatními čtenáři na adopci dalšího indického dítěte a poskytnete mu šanci na lepší život. Měsíčník Lidé a Země adoptoval holčičku Shabanu z indického Bidžápuru. Sedmiletá Shabana chodí díky Lidé a Země do první třídy a ze všech předmětů má nejraději angličtinu. Její rodina patří k nejchudší vrstvě indické společnosti a vzdělání pro dceru by si nemohla dovolit. Splní si Shabana svůj sen a stane se policistkou? Budeme vás pravidelně informovat, jak si Shabana vede.

Školné na rok stojí pro indické dítě 4900 Kč. Jakmile se nám podaří tuto částku shromáždit, dáme šanci chodit do školy i dalšímu dítěti! Těmto dvěma dětem umožníme díky Vaší pomoci pokračovat ve studiu.

Připojte se k nám a pomožme společně dětem, které neměly štěstí!

 
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X