Dne 31. 5. 2018 došlo k fúzi sloučením společnosti CN Invest a.s. jako zanikající společnosti se společností CZECH NEWS CENTER a.s. jako nástupnickou společností. V důsledku fúze přejímá všechna práva a povinnosti zanikající společnosti společnost nástupnická CZECH NEWS CENTER a.s. Aktuální informace naleznete zde.

Návod na objednání speciálu

Speciální vydání Mojí psychologie s názvem Manuál pro šťastný život je jakýmsi průvodcem po všedním životě každého z nás. Přináší inspiraci, jak můžeme svůj každodenní život zlepšit. Chceme čtenáře přesvědčit, že štěstí není jakási konstelace šťastných okolností nebo “muška jenom zlatá”, kterou můžeme jen toužebně vyhlížet. Naopak: jestli jsme šťastní či nešťastní závisí do značné míry na nás samotných, máme to ve svých vlastních rukou. A na stránkách Manuálu se snažíme ukázat nejrůznější způsoby, jak žít o něco šťastněji. Manuál šťastného života je rozdělený do tematických kapitol, z nichž každá se zabývá nějakou oblastí našeho života: Šťastná mysl, Šťastné tělo, Šťastné vztahy, Šťastně v práci a Šťastně doma. Šlo nám o to, ukázat, že štěstí nemusíme prožívat jenom o víkendu, o Vánocích nebo na dovolené, ale kdykoli. Třeba i v pondělí ráno, když čekáme na autobus do práce.

OBJEDNEJTE SI SPECIÁL MANUÁL PRO ŠŤASTNÝ ŽIVOT PŘES SMS

POŠLETE SMS NA ČÍSLO 902 11 VE TVARU: MPSTESTI mezera JMÉNO mezera PŘÍJMENÍ mezera ADRESA mezera MĚSTO mezera PSČ

Příklad: MPSTESTI Jan Novak Prubezna 233 Olomouc 799 00

Cena každé přijatné SMS je 99 Kč vč. DPH (zahrnuje poštovné i balné). Provozuje CN INVEST, a.s., infolinka 296 363 199 ve všední dny 8-16 hod., mobil@cninvest.cz , www.platmobilem.cz

925/688/4-cover0117_111.jpg

 
Přejít na hlavní navigaci Přejít na obsah
Dialog
X